BIG MONEY. ПРИНЦИПЫ ПЕРВЫХ

Евгений Черняк | Евген Черняк

Розпочинаючи власну справу кожен підприємець мріє досягнути успіху, але в реальному житті це вдається одиницям. Чому так відбувається? У книзі бізнесмена та засновника YouTube-каналу «Big Money» Євгена Черняка зібрано 11 історій становлення провідних підприємців України. Це мотиваційна книга про бізнесменів, що ризикнули розпочати власну справу з нуля. Вони діляться своїм досвідом та дають читачам практичні поради: як сформувати ефективну команду, які методи допоможуть керувати процесами, що важливо врахувати створюючи впізнаванний бренд – найпотужніший інтернет-магазин чи найсучаснішу службу доставки, а також як побудувати успішний бізнес.

 

 

BIG MONEY. ПРИНЦИПЫ ПЕРВЫХ. КНИГА 2

Евгений Черняк | Евген Черняк

Друга книга з серії «Принципи перших» Євгена Черняка адресована жіночій аудиторії. У ній зібрано 8 історій успішних підприємниць. Лєра Бородіна, Вікторія Тігіпко, Альона Гудкова та інші – сучасні кумири для жінок, які прагнуть самореалізації в бізнесі. Їхні імена та проекти нині відомі в Україні та поза її межами. Це жінки, що досягнули успіху завдяки праці, силі характеру та винахідливості. Якими були їхні перші кроки в бізнесі, залучення інвесторів, масштабування проектів? Книга надихає до дій і пропонує поглянути на світ сучасного підприємництва зсередини.

 

 

 

ХОЧУ И БУДУ. ДОПОЛНЕННОЕ ИЗДАНИЕ. 6 ПРАВИЛ СЧАСТЛИВОЙ ЖИЗНИ ИЛИ МЕТОД ЛАБКОВСКОГО В ДЕЙСТВИИ

Михаил Лабковский | Михайло Лабковський

Книга фахового психолога Михайла Лабковського адресована тим, хто потребує мотивації, щоб зрушити життя з мертвої точки. На думку автора, щоб почуватися щасливою, людина має робити те, чого прагне найбільше, але часто вона сама собі цього не може дозволити. Психолог аналізує причини нерозуміння власних бажань та потреб, труднощі побудови стосунків, типові дитячі страхи, що у дорослому віці заважають розкривати власний потенціал. А ще він дає читачам чіткі й зрозумілі поради як з цим боротися, а також життєвий орієнтир на самореалізацію. Яскравий авторський стиль – гранична прямолінійність, чесність, радикалізм висловлювання та іронічність, які роблять книгу особливою.

 

 

ЖЕНЩИНА, У КОТОРОЙ ЕСТЬ ПЛАН. ПРАВИЛА СЧАСТЛИВОЙ ЖИЗНИ | A WOMAN MAKES A PLAN: ADVICE FOR A LIFETIME OF ADVENTURE, BEAUTY, AND SUCCESS

Мэй Маск | Мей Маск

Мей Маск – модель, нутриціолог, мама трьох дітей, серед яких найвідоміший винахідник сучасності Ілон Маск. Її книга – це глибока історія жінки з нелегкою долею: навчання, кохання, шлюб, аб’юз, соло-материнство, переїзди й пошуки себе. Мей Маск доводить, що завдяки наполегливій праці можна досягнути омріяних висот, головне мати чіткий план, та, за потреби, коригувати його. Це книга про любов до себе, віру в мрії та готовність починати знову й знову, після чергової невдачі. А ще – про жіночу мудрість, внутрішню силу та зрілість. Текст доповнено унікальними фото родинного архіву. Легкий авторський стиль, щирість, відвертість, відсутність моралізаторства та гумор роблять цю біографічну сповідь однією з кращих книг цього жанру.

 

 

BECOMING. МОЯ ИСТОРИЯ | СТАНОВЛЕННЯ

Мишель Обама | Мішель Обама | Michelle Obama

Біографічна книга Мішель Обами – подарунок для усіх, хто захоплюється цією неймовірною жінкою. Як відомо, Мішель – юристка, громадська діячка, дружина і мама, що не припиняла свою професійну діяльність ні до, ні після перебування свого чоловіка Барака на посаді Президента США. Авторка розповідає про основні етапи свого життя – дитинство, юність, знайомство з майбутнім чоловіком, його виборчу кампанію, життя в статусі першої леді, своє бачення різних політичних процесів. Це історія про життя, сповнене злетів і падінь, пошуки себе, мистецтво завжди вірити в краще та підтримувати найрідніших за будь-яких обставин. Книга допоможе краще зрозуміти історію США, проблеми расизму, сегрегації та інших дискримінаційних явищ.

 

 

ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО | GREENLIGHTS

Метью Макконагі | Matthew McConaughey

Біографічна книга Метью Макконагі – одного із найуспішніших голлівудських акторів, продюсерів і режисерів сучасності – створена на основі щоденників, які митець вів понад 30 років. Це легка й атмосферна розповідь про його життя, злети й падіння, все те, що тішило, дивувало й змушувало посміхатися. Книга нагадує домашній фотоальбом зі щоденниковими нотатками. З читачами автор ділиться думками, власними емоціями та переживаннями. Особиста філософія Метью – працювати невтомно, але не забувати насолоджуватися життям, приймаючи з вдячністю усе, що воно пропонує. А ще ви маєте вірити у те, що життя  – це рух. І навіть якщо на світлофорі червоне світло, варто пам’ятати, що зовсім скоро буде зелене.

 

 

НИ СЫ. БУДЬ УВЕРЕН В СВОИХ СИЛАХ И НЕ ПОЗВОЛЯЙ СОМНЕНИЯМ МЕШАТЬ ТЕБЕ ДВИГАТЬСЯ ВПЕРЕД | YOU ARE A BADASS 

Джен Синсеро | Jen Sincero

Джен Сінсеро – гуру в сфері коучингу. Вона на власному досвіді випробувала безліч відомих методик самовдосконалення й обрала 25 тих, що справді виявилися дієвими. Її книга – світовий бестселер мотиваційної літератури – щира, зухвала і трішки шокуюча. Вона ґрунтується на філософії, яка вчить бути впевненим у собі та не дозволяти сумнівам заважати прямувати до поставленої мети. Позитивне мислення притягує удачу, успіх – це спосіб життя, у власній величі не варто сумніватися нікому. Джен закликає кожного діяти негайно, щоб реалізувати свій життєвий потенціал на 100%, а головне – любити себе і все, що робиш.

 

 

НЕ НОЙ. ВЕКОВАЯ МУДРОСТЬ, КОТОРАЯ ГЛАСИТ: ХВАТИТ ЖАЛОВАТЬСЯ ПОРА СТАНОВИТЬСЯ БОГАТЫМ | YOU ARE A BADASS AT MAKING MONEY

Джен Синсеро | Jen Sincero

Ще одна книга, яка миттєво здобула популярність та стала світовим бестселером. Лише той, хто не нарікає на життя, може досягнути успіху та процвітання – переконана авторка. Своїм досвідом Джен ділиться з читачами в коротких мотиваційних  нарисах, що надихають, підбадьорюють та мотивують до дій. Також Сінсеро знайомить з практикою медитацій, афірмацій, ведення щоденників тощо. Книга допоможе зняти психологічні блоки на шляху до успіху, сформувати корисні звички та, найголовніше, її можна використовувати в якості практичного посібника, щоразу повертаючись до потрібного розділу.

 

 

ВНУТРИ УБИЙЦЫ | РОЗУМ УБИВЦІ | A KILLER’S MIND

Майк Омер | Mike Omer

Ця детективна історія з елементами хорору – світовий бестселер за версією New York Times. У Чикаго відбувається серія загадкових жорстоких вбивств молодих жінок. Головна героїня роману Зої Бентлі – психолог, профайлер, консультант вищого ґатунку,  разом з напарником Греєм береться до справи. В її кар’єрі немає нерозкритих злочинів, адже Зої має особливий дар – оглядаючи місце злочину, розуміти хід думок убивці. А все тому, що в підлітковому віці вона мало не стала жертвою серійного маніяка, але змогла викрити його. Автор пропонує читачам стати спостерігачами слідства та зрозуміти механізм перетворення людини на вбивцю-психопата. Нетривіальний сюжет тримає в напрузі до останньої сторінки.

 

 

НЕЕСТЕСТВЕННЫЕ ПРИЧИНЫ | НЕПРИРОДНІ ВИПАДКИ | UNNATURAL CAUSES

Ричард Шеперд | Richard Shepherd

Ця науково-популярна книга заснована на реальних подіях та особистому досвіді Ричарда Шеперда, фахового судмедексперта. Свого часу він був залучений до розслідування найгучніших злочинів: загибель принцеси Діани, теракти 11 вересня 2001 року тощо. Судово-медична експертиза – обов’язкова процедура для усіх випадків неприродних смертей, адже патологоанатом допомагає слідству віднайти правду. Автор дуже просто і доступно пояснює читачам специфіку своєї роботи, розкриває усе те, що зазвичай лишається за лаштунками для пересічних громадян. Книга сподобається тим, хто полюбляє медичну літературу й цікавиться розкриттям злочинів. Це історія про відданість своїй справі, про повагу до життя і смерті.